Կառավարությունը հերքում է, թե ռեփեր Սնուփ Դոգի (Snoop Dogg) համերգի համար հատկացվել է 23 միլիոն դոլար։
«Սնուփ Դոգի համերգը Երևանում կազմակերպելու առնչությամբ շրջանառվող լուրերը, թե այդ նպատակով Կառավարությունը հատկացրել է 23 մլն դոլար, որևէ աղերս չունեն իրականության հետ:
Համերգի առնչությամբ առաջիկայում կընդունվի կառավարության որոշում, և բոլոր մանրամասները, այդ թվում՝ դրա հնարավոր տնտեսական ազդեցության ու այլ արդյունքների վերաբերյալ կներկայացվեն հանրությանը», - «Ազատությանը» փոխանցել են կառավարությունից։

Правительство опровергает сведения о выделении $23 млн на концерт рэпера Snoop Dogg: «Азатутюн»
Правительство Армении опровергает сведения о том, что выделило 23 миллиона долларов на организацию концерта рэпера Snoop Dogg в Ереване.
«Распространяемые сведения о том, что правительство выделило 23 млн долларов с целью организации концерта Снуп Догга (Snoop Dogg) в Ереване, не имеют ничего общего с реальностью.
Относительно концерта в ближайшее время будет принято решение правительства, и все детали, включая его возможный экономический эффект и другие результаты, будут представлены общественности», - сообщили «Азатутюн» в правительстве.