Այսօր առավոտյան Երևանից Կապան չվերթ է տեղի ունեցել․ «Հրապարակ»
Այսօր առավոտյան Երևանից Կապան չվերթ է տեղի ունեցել: Չվերթը նախատեսված էր առավոտյան 08:00-ին: Զվարթնոց օդանավակայանից «Հրապարակ»-ի հարցին ի պատասխան, թե չվերթը տեղի ունեցե՞լ է, ինքնաթիռը թռե՞լ է, աշխատակցուհին պատասխանել է, որ չվերթը տեղի է ունեցել, սակայն չի կարողացել պատասխանել, թե արդյոք օդանավը վայրէջք կատարե՞լ է Կապանի օդանավակայանում։ Նա միայն նշել է, որ թռիչքը տևում է 1 ժամ, և ենթադրում է, որ վայրէջքը տեղի է ունեցել:
Կապանից Երևան ևս թռիչք կար՝ նախատեսված ժամը 11:00-ին, սակայն օդանավակայանի աշխատակիցը ասել է, որ  ինքնաթիռը կուշանա:

Рейс Ереван-Капан сегодня утром состоялся: «Грапарак»
Сегодня утром состоялся рейс из Еревана в Капан. Самолет должен был вылететь из Еревана в 08:00 утра. В ответ на вопрос корреспондента «Грапарак», состоялся ли рейс, вылетел ли самолет в Капан, сотрудник аэропорта «Звартноц» сообщили, что рейс состоялся, однако не смог ответить, совершил ли посадку самолет в аэропорту Капана. Он лишь отметил, что полет длится час и предполагается, что самолет приземлился.
Из Капана в Ереван тоже предусматривался рейс, в 11:00, однако сотрудник аэропорта сказал, что самолет опаздает.