Պոլիտեխնիկի ուսանողներին ասել են՝ Ավինյանի հետ հանդիպմանը մասնակցելու դեպքում դասից բացակայությունը չի գրանցվի. «Անկախ դիտորդ»
15/09/2023 13:29
«Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցության քաղաքապետի թեկնածու Տիգրան Ավինյանը Հայաստանի Ազգային Պոլիտեխնիկական համալսարանում է։
«Հայաստանի Ազգային Պոլիտեխնիկական համալսարանում հենց այս պահին տեղի է ունենում հանդիպում «Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցության քաղաքապետի թեկնածու Տիգրան Ավինյանի հետ։
Մեր տեղեկություններով՝ ուսանողներին հայտնել են, որ հանդիպմանը մասնակցելու դեպքում դասից նրանց բացակայությունը չի գրանցվի»,- այս մասին ասվում է «Անկախ դիտորդ»-ի տարածած հաղորդագրությունում։

Студентам политехнического университета сказали, что участие во встрече с Авиняном не будет считаться отсутствием на занятиях: «Независимый наблюдатель»
15/09/2023 15:18
В Национальном политехническом университете Армении сейчас проходит встреча с кандидатом в мэры Еревана от партии «Гражданский договор» Тиграном Авиняном.
«По нашим данным, студентам сообщили, что в случае участия во встрече их отсутствие на занятиях не будет отмечено в журналах», - говорится в сообщении, распространенном миссией «Независимый наблюдатель».