Վարչապետը տիկնոջ հետ մասնակցել է Ֆրանսիայի նախագահի և նրա տիկնոջ անունից տրված պաշտոնական ընթրիքին (Տեսանյութ)
10/11/2023 10:06
Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը տիկնոջ` Աննա Հակոբյանի հետ Ելիսեյան պալատում մասնակցել է Ֆրանսիայի նախագահ Էմանուել Մակրոնի և տիկին Բրիժիտ Մակրոնի անունից ի պատիվ «Փարիզի խաղաղության 6-րդ համաժողովի» մասնակից պետությունների, կառավարությունների և միջազգային կազմակերպությունների ղեկավարների տրված պաշտոնական ընթրիքին:
Հիշեցնենք՝ Նիկոլ Փաշինյանը տիկնոջ՝ Աննա Հակոբյանի հետ աշխատանքային այցով ժամանել է Ֆրանսիայի Հանրապետություն:

Премьер-министр вместе с супругой принял участие в официальном ужине от имени президента Франции и его супруги
10/11/2023 10:13
Премьер-министр Никол Пашинян вместе с супругой Анной Акопян в Елисейском дворце принял участие в официальном ужине от имени президента Франции Эммануэля Макрона и госпожи Брижит Макрон в честь глав государств, правительств и международных организаций, принимающих участие в 6-м Парижском форуме мира.
Напомним, Никол Пашинян прибыл во Французскую Республику с рабочим визитом вместе с супругой Анной Акопян.