Նիկոլ Փաշինյանը նոյեմբերի 24-ին կպատասխանի քաղաքացիների տեսահարցերին
Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը նոյեմբերի 24-ին՝ ժամը 12:00-ից, ուղիղ եթերում կպատասխանի ՀՀ քաղաքացիների և սփյուռքի մեր հայրենակիցների տեսահարցերին:
«Խնդրում ենք հարցերը տեսահաղորդագրության տեսքով ուղարկել նախապես՝ WhatsApp հավելվածի +374 44 900-800 հեռախոսահամարին, նոյեմբերի 17-ից մինչ նոյեմբերի 23-ը՝ ժամը 18:00-ն: Տեսահաղորդագրության սկզբում անհաժեշտ է նշել անունը, ազգանունը և բնակության վայրը: Ցանկալի է նաև զբաղմունքը և աշխատանքի վայրը:
Վարչապետն ուղիղ եթերում կպատասխանի այն հարցերին, որոնք ձևակերպված են հակիրճ, կոռեկտ և հստակ։
Հարցուպատասխանը եթեր կհեռարձակվի Հայաստանի Հանրային հեռուստաընկերությամբ, վարչապետի ֆեյսբուքյան էջով և կառավարության յութուբյան պաշտոնական ալիքով», - հայտնել է վարչապետի խոսնակ Նազելի Բաղդասարյանը։

Никол Пашинян 24 ноября ответит на видеовопросы граждан
24 ноября в 12:00 премьер-министр Никол Пашинян в прямом эфире ответит на вопросы граждан Армении и наших соотечественников в диаспоре.
«Вопросы просим заранее присылать в виде видеообращения на номер +374 44 900 800 в приложении WhatsApp с 17 по 23 ноября до 18:00.
В начале видеообращения обязательно указывать имя, фамилию и место жительства, желательно также род занятий и место работы.
Премьер-министр ответит на вопросы, которые сформулированы кратко, корректно и ясно.
Сессия вопросов и ответов будет транслироваться на Общественном телевидении Армении, на странице премьер-министра в Facebook и на официальном канале правительства в YouTube», - сообщила пресс-секретарь премьер-министра Назели Багдасарян.