Համահայկական հիմնադրամի «Քեզ համար, Հայաստան» հեռուստամարաթոնը տեղի կունենա նոյեմբերի 23-ին
«Հայաստան» համահայկական հիմնադրամի «Քեզ համար, Հայաստան» խորագիրը կրող հեռուստամարաթոն 2023-ը տեղի կունենա նոյեմբերի 23-ին: Այն կցուցադրվի նույն օրը՝ ժամը 22:00-ին, Հանրային հեռուստաընկերության ուղիղ եթերով։ Այս մասին տեղեկանում ենք հիմնադրամի Ֆեյսբուքի էջից։
«Ձեր նվիրաբերությամբ միացե՛ք և աջակցե՛ք Հիմնադրամի մարդասիրական ծրագրերին՝ նպաստելով Լեռնային Ղարաբաղից բռնի տեղահանված մեր հայրենակիցների հրատապ խնդիրների լուծմանը։
Ձեր մասնակցությունը զգալի փոփոխություն կբերի տեղահանված մեր հայրենակիցների կենսապայմանների բարելավման հարցում:

Телемарафон Всеармянского фонда “Айастан” 2023 года состоится 23 ноября
Телемарафон Всеармянского фонда “Айастан” 2023 года состоится 23 ноября, он будет называться “Для тебя, Армения” и будет показан в прямом эфире Общественного телевидения в 22:00 того же дня. Об этом Фонд сообщил на своей странице в Facebook.
“Присоединяйтесь и поддержите своим пожертвованием гуманитарные программы Фонда, способствуя решению насущных проблем наших соотечественников, вынужденных переселенцев из Нагорного Карабаха.
Ваше участие внесет значительный вклад в улучшение условий жизни переселенцев.
Вы можете сделать свои пожертвования на нашей онлайн-платформе: www.himnadram.org/hy/donate”, - говорится в сообщении.