«Ժողովուրդ». Փաշինյանը դրական է գնահատել սանկտպետերբուրգյան իր այցը
«Ժողովուրդ» թերթը գրում է. «Երեկ հայտնի դարձավ, որ իշխող «Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցությունը ԱԺ-ում տարեվերջյան ամփոփիչ հանդիպում է ունեցել վարչության նախագահ Նիկոլ Փաշինյանի հետ:
«Ժողովուրդ» օրաթերթի տեղեկություններով՝ ՔՊ-ականների և Նիկոլ Փաշինյանի հանդիպումը մոտ երկու ժամ է տևել ու բարիդրացիական մթնոլորտում է անցել:
Իշխանական պատգամավորները Փաշինյանի հետ խոսել են կուսակցական հարցերից, ամփոփել են տարին ու քննարկել են նաև եկող տարվա իրենց անելիքները: Հանդիպման օրակարգի առաջնային հարցերից եղել է նաև Նիկոլ Փաշինյանի՝ երկար դադարից հետո ՌԴ վերջին այցը, որտեղ նա մի շարք քննարկումների է մասնակցել: Փաշինյանը, ընդհանուր առմամբ, դրական է գնահատել սանկտպետերբուրգյան իր այցը»։

"Жоховурд": Пашинян положительно оценил свой визит в Санкт-Петербург
Газета "Жоховурд" пишет: "Вчера стало известно, что правящая партия "Гражданский договор" провела в Национальном Собрании итоговую встречу с председателем правления Николом Пашиняном.
По имеющимся данным газеты "Жоховурд", встреча членов партии "Гражданский договор" с Николом Пашиняном длилась около двух часов и прошла в дружеской атмосфере.
Провластные депутаты обсудили с Пашиняном партийные вопросы, подвели итоги года, а также обсудили свои задачи на предстоящий год. Последний визит Никола Пашиняна в Россию после длительного перерыва, где он принял участие в ряде обсуждений, также был одним из основных вопросов повестки дня встречи. Пашинян в целом положительно оценил свой визит в Санкт-Петербург».