Տավուշից մինչեւ Սյունիք . «Հայաստան» խմբակցության անդամները հանդիպել են մարտական հերթապահություն իրականացնող զինծառայողներին ․ Լուսանկարներ
30/12/2023 12:33
Նախորդ երեք օրերին ԱԺ «Հայաստան» խմբակցության պատգամավորներն առանձին խմբերով այցելել են մեր երկրի սահմանները պաշտպանող դիրքապահներին:
Տավուշից մինչեւ Սյունիք պատգամավորները հանդիպել են մարտական հերթապահություն իրականացնող զինծառայողներին, զրուցել նրանց հետ, շնորհավորել Նոր տարին եւ Սուրբ Ծնունդը։

Из Тавуша до Сюника: Члены фракции «Армения» встретились с военнослужащими, несущими боевое дежурство (Фото)
30/12/2023 13:30
В последние три дня депутаты фракции "Армения" Национального Собрания отдельными группами посетили пограничников, которые круглосуточно охраняют границы нашей страны.
Из Тавуша до Сюника депутаты встречались с военнослужащими, несущими боевое дежурство, беседовали с ними, поздравили с Новым годом и Рождеством.