Արմեն Ղուլարյանին պաշտոնից հեռացնելուց հետո Քաղշինկոմիտեի ղեկավարի պաշտոնում թեկնածուների կադրային բանկը համալրելու նպատակով ինքնակենսագրությունների հավաքագրում է հայտարարվել
05/01/2024 14:44
Քաղաքաշինության բնագավառի լիազոր մարմնի (Քաղաքաշինության կոմիտեի) ղեկավարի պաշտոնում թեկնածուների կադրային բանկը համալրելու նպատակով վարչապետի աշխատակազմը հայտարարում է ինքնակենսագրությունների հավաքագրում։
Պահանջվում է պատշաճ կրթություն, ծրագրերի կառավարման, ղեկավարման, վերահսկողության կամ համակարգման փորձ և հմտություններ։
Ինքնակենսագրությունը և մոտիվացիոն   նամակը կարող եք ուղարկել [email protected] էլեկտրոնային փոստի հասցեով՝ մինչև 2024 թվականի հունվարի 9-ը ներառյալ։
Հարցազրույցներից հետո երեք թեկնածուի տվյալները կներկայացվեն վարչապետին՝ Կառավարության հաստատմանը ներկայացնելու համար։
Հիշեցնենք՝ հինգշաբթի կառավարության որոշումներով պաշտոններից ազատվել էին ՀՀ քաղաքաշինության կոմիտեի նախագահ Արմեն Ղուլարյանը և Լոռու մարզպետ Արամ Խաչատրյանը։

После отстранения от должности Армена Гуларяна объявлен набор кандидатов на должность главы комитета по градостроительству
05/01/2024 15:05
С целью пополнения кадрового банка кандидатов на должность руководителя уполномоченного органа в сфере градостроительства (Комитета градостроительства) объявлен сбор резюме.
Требуются соответствующее образование, опыт и навыки в управлении проектами, лидерстве, надзоре или координации.
Свое резюме и мотивационное письмо можно отправить на адрес электронной почты [email protected] до 9 января 2024 года включительно.
После собеседований данные трех кандидатов будут представлены премьер-министру на утверждение правительства.
Напомним, решением правительства в четверг Армен Гуларян был освобожден от должности председателя Комитета по градостроительству, а губернатор Лорийской области Арам Хачатрян был освобожден от должности губернатора.