«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ փետրվարի 7-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Ավան՝ Թումանյան թաղ. 10, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 13/3, 46 շենքեր, Քուչակ թաղ. 47 շենք, Ալմա-Աթայի փ. 20 շենք, Բաբաջանյան փ. 54 առանձնատուն և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ներքին Շենգավիթ 5, 6, 12, 13 փողոցների առանձնատներ, Ներքին Շենգավիթ 11փ․ 37/1, 37/2 շենքեր, Ներքին Շենգավիթ 11 փողոց 2-րդ նրբանցքի առանձնատներ, Ներքին Շենգավիթ 13 փողոց 1, 2 նրբանցքների առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-14:00 Վարդաշեն 1փ․ 56-142, 96-114; 3փ․ 4-22, 24 -25; 10փ․ 1-11; 11փ․ 1-17 առանձնատներ,
11:00-17:00 Տերյան փ. 68ա, շենք Կորյունի փ. 13, 13ա, 15ա շենքեր, Տիգրան Մեծ պող. 1-15 շենքեր, Հանրապետության փ. 32, 49 շենքեր, Խանջյան նրբ․ 5-10 առանձնատներ, Ֆիրդուսի փ. 1-32 առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Աճեմյան փողոց 2-րդ նրբ. 1-26 առանձնատներ, Բուռնազյան փ. 59-117 առանձնատներ, Բուռնազյան նրբ. 1-58 առանձնատներ, Ս.Դավթի փ. 16-40 (զույգ) առանձնատներ, Սուվորովի փ. 36-76 առանձնատներ, Լիսինյան փ. 81/2 առանձնատներ,
11:00-17:00 Աշտարակ քաղաք՝ Մուղնի թաղամաս մասնակի, Ոսկեվազ գյուղ մասնակի, Օշական և Ոսկեհատ գյուղեր,
10:00-13:00 Արարատ քաղաք` Չարենցի, Իսահակյան, Խանջյան, Շահումյան փողոցներ մասնակի, Վեդի քաղաք` Պուշկինի և Սայաթ-Նովայի փողոցներ մասնակի,
10:30-12:30 Ներքին Դվին գյուղ մասնակի,
11:00-13:00 Արգավանդ, Ազատաշեն, Արբաթ, Գեղանիստ և Գետափնյա գյուղեր, Խաչփառ և Ղուկասավան գյուղեր մասնակի,
10:30-12:30 Վայք քաղաք՝ Ջերմուկի խճուղի մասնակի, Եղեգնաձոր քաղաք՝ Ավագյան, Իսակովի և Խանջյան փողոցներ մասնակի,
11:00-13:00 Ծաղկաձոր համայնքի դպրոց, «Հասմիկ», «Լուսաբաց», «Նաիրիտ», «Կիլիկիա», «Նորալուսին», «Բազե», «Հեքիաթ», «Շին-Շողիկ» պանսիոնատներ և հարակից տարածքներ, Ձորակ և Փյունիկ գյուղեր,
11։00-16։00 Ձորաղբյուր գյուղ մասնակի, Առինջ գյուղ` Խ․ Աբովյան և Պ․ Սևակի փողոցներ, Զորավան, Արագյուղ, Սարալանջ, Բուժական գյուղեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Եղվարդ քաղաք մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:30-11:30 Գետահովիտ գյուղ, Ռազմական ոստիկանություն, գազի լցակայաններ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
12։30-13։00 Վազաշեն, Այգեհովիտ, Կայանավան գյուղեր և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,
13:00-13:30 Ազատամուտ գյուղ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Սարատովկա, Նովոսելցովո, Կաթնառատ, Կաթնաղբյուր, Ուրասար, Արմանիս, Մեղվահովիտ, Բլագադարնոյե, Նորամուտ և Գետավան գյուղեր,

АО "Электрические сети Армении" предупреждает, что в связи с проведением плановых ремонтных работы, 7 февраля текущего года будет прекращено электроснабжение следующих адресов:
10:00-16:00 жилые дома 10, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 13/3, 46 в кв. “Туманян”, жилой дом 47 в кв. “Кучак”, жилой дом 20 на улице Алма-Ата, частный дом 54 на улице Бабаджаняна и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) в Аване; частные дома на улицах Неркин Шенгавита 5, 6, 12, 13; жилые дома 37/1, 37/2 на 11-ой улице Неркин Шенгавита, частные дома на 2-ом переулке 11-ой улицы Неркин Шенгавита, частные дома на 1-ом и 2-ом переулках 13-ой улицы Неркин Шенгавита и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами);
11:00-14:00 частные дома 56-142, 96-114 на 1-ой улице; 4-22, 24 -25 на 3-ей улице; 1-11 на 10-ой улице; 1-17 на 11-ой улице Вардашена;
11:00-17:00 жилые дома 68а на улице Теряна, 13, 13а, 15а на улице Корюна, жилые дома 1-15 на пр. Тиграна Меца, жилые дома 32, 49 на улице Анрапетутяна, частные дома 5-10 на переулке Ханджяна, частные дома 1-32 на улице Фирдуса и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами); частные дома 1-26 на 2-ом переулке улицы Ачемяна, частные дома 59-117 на улице Бурназяна, частные дома 1-58 на переулке Бурназяна, частные дома 16-40 (четные) на улице С. Давида, частные дома 36-76 на улице Суворова, частный дом 81/2 на улице Лисиняна;
11:00-17:00 частично квартал “Мугни” в городе Аштарак; села Ошакан, Воскеат; частично село Воскеваз;
10:00-13:00 частично улицы Чаренца, Исаакяна, Ханджяна, Шаумяна в городе Арарат; частично улицы Пушкина, Саят-Новы в городе Веди;
10:30-12:30 частично село Неркин Двин;
11:00-13:00 села Аргаванд, Азаташен, Арбат, Геганист, Гетапня; частично села Хачпар и Гукасаван;
10:30-12:30 частично Джермукское шоссе в городе Вайк; частично улицы Исакова, Ханджяна, Авагяна в городе Ехегнадзор;
11:00-13:00 школа, пансионаты “Асмик”, “Лусабац”, “Наирит”, “Киликия”, “Норалусин”, “Базе”, “Экиат”, “Шин-Шогик” и прилегающие территории в общине Цахкадзор; села Дзорак и Пюник;
11։00-16։00 частично село Дзорахбюр; улицы Х. Абовяна, П. Севака в селе Ариндж; села Зораван, Арагюх, Сараландж, Бужакан и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами); частично город Егвард и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами);
10:30-11:30 село Гетаовит, военная полиция, газозаправочная станция и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами);
12։30-13։00 села Вазашен, Айгеовит, Каянаван и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами);
13:00-13:30 село Азатамут и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами);
11:00-17:00 села Саратовка, Новосельцево, Катнарат, Катнахбюр, Урасар, Арманис, Мегваовит, Благодарное, Норамут, Гетаван;