Ես չեմ կարծում, որ մշակութային հաստատությունները լավագույն վայրերն են հուղարկավորություն կազմակերպելու համար. Անդրեասյանը՝ Գինոսյանին վերջին հրաժեշտն Օպերայում չկազմակերպելու մասին
08/02/2024 12:36
Ես չեմ կարծում, որ մշակութային հաստատությունները լավագույն վայրերն են հուղարկավորություն կազմակերպելու համար, լրագրողների հետ զրույցում անդրադառնալով այն հարցին, թե ինչու Գագիկ Գինոսյանի հուղարկավորությունը չի կազմակերպվել Օպերայում՝ նշեց ԿԳՄՍ նախարար Ժաննա Անդրեասյանը։

Я не думаю, что учреждения культуры – лучшее место для организации похорон: Андреасян о том, что не организовали последнее прощание с Гиносяном в Опере
08/02/2024 13:00
Я не думаю, что учреждения культуры - лучшее место для организации похорон, отвечая на вопрос, почему похороны Гагика Гиносяна не были организованы в Оперном театре, сказала министр ОНКС Жанна Андреасян.