«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մարտի 14-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Կուրղինյան փ. 15, 17, 19, 21, 21/1 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, թիվ 110 դպրոց, թիվ 194 մանկապարտեզ, Ե․Թադևոսյան փ․ նրբ․ 2, 4, 6, 10 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նորք Մարաշ՝ Նորք 4, 5, 7, 8, 10, 13, 17 փողոցների առանձնատներ, Նորք 2-րդ փողոց 1-ին և 2-րդ նրբանցքների առանձնատներ, Նորք 6-րդ փողոց 2-րդ նրբանցքի առանձնատներ, Գ․ Հովսեփյան փողոցի առանձնատներ, Ս․ Խանզադյան փողոցին հարակից առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-14:00 Ավանեսովի 1 փողոց 4, 6, 8, 8/1 և 2 փողոց 42 շենքեր,
11:00-17:00 Ահարոնյան փ. 8-16 շենքեր, Դավիթ Անհաղթի փ. 6/1-6/6 շենքեր, Սարի Թաղ 1-9 շարքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Թումանյան փ. 32, 34 շենքեր, Տերյան փ. 42 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-12:00 Լուկաշին գյուղ մասնակի,
12:00-14:00 Լեռնագոգ գյուղ մասնակի,
14:00-16:00 Այգեկ գյուղ,
10:00-12:00 Քաղցրաշեն և Նարեկ գյուղեր, Այգեզարդ գյուղ մասնակի,
10:00-13:00 Նոյակերտ գյուղ մասնակի
10:30-12:30 Բարձրաշեն գյուղ մասնակի,
12:00-14:00 Այգեստան, Բերդիկ, Հնաբերդ գյուղեր մասնակի,
10:30-12:00 Եղեգնաձոր քաղաք՝ 26 Կոմիսարների փողոց և Նորավան թաղամաս մասնակի, Սյունիքի փ. 4, 9 առանձնատներ, Համբարձումյան փ. 6 առանձնատուն, Այգեձորի փ. 2բ առանձնատուն, Պռոշյան փ. 67 առանձնատուն, Երևանյան խճուղի մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:30-12:30 Վայք քաղաք՝ Ալավերդյան փողոց մասնակի,
10։30-13:30 Չարենցավան համայնք՝ VI թաղամասի 1-33 շենքեր, Քաղաքապետարան, ՆԳ բաժանմունք, Փոստ, Երաժշտական դպրոց և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-14:00 Ծաղկաձոր քաղաք՝ Մայիսյան, Փահլավունյանց, Մհեր Մկրտչյան, Սարալանջի և Չարենցի փողոցներ, Ոստիկանություն, Դպրոց, Մանկապարտեզ, «Ոսկու աշխարհ» հյուրանոց, «Սոֆիա Առաքելյան» ՍՊԸ, «Միքայել Վարդանյան», «Վալերի Բրյուսով»-ի անվան, «Ադոմաս», «Կուսաստան-Հայաստան» հանգստյան տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-16։00 Զովք գյուղ մասնակի, Առինջ և Ջրվեժ գյուղեր մասնակի,
11։00-17:00 Բյուրեղավան քաղաք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ և Արզնի համայնքի ոչ բնակիչ-բաժանորդներ մասնակի,
13:00-16:00 Մրգաշեն համայնք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ և Նոր Արտամետ գյուղ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-16:00 Գյումրի քաղաք՝ Անի թաղամասի Մ. Խորենացի փ. 46, 44, 42, 40 շենքեր, «Պեգաս», «Ջավախք» սուպերմարկետներ, «Վաչագան-Դեմիրճյան», «Էմմա Սարգսյան» Ա/Ձ-ներ և հարակից սպառողներ,

ЗАО "Электрические сети Армении" предупреждает, что в связи с проведением плановых ремонтных работы, 14 марта текущего года будет прекращено электроснабжение следующих адресов:
10:00-16:00 жилые дома 15, 17, 19, 21, 21/1 на улице Кургиняна и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами); школа N110, детский сад N194, жилые дома 2, 4, 6, 10 на переулке улицы Е. Тадевосяна и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами); частные дома на улицах Норка 4, 5, 7, 8, 10, 13, 17, частные дома на 1-ом и 2-ом переулках 2-ой улицы Норка, частные дома на 2-ом переулке 6-ой улицы Норка, частные дома на улице Г. Овсепяна, частные дома, прилегающие к улице С. Ханзадяна, и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) в Норк Мараше;
11:00-14:00 жилые дома 4, 6, 8, 8/1 на 1-ой улице Аванесова 42 на 2-ой улице;
11:00-17:00 жилые дома 8-16 на улице Агароняна, жилые дома 6/1-6/6 на улице Давида Анахта, ряды Сари Тага 1-9 и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами); жилые дома 32, 34 на улице Туманяна, жилой дом 42 на улице Теряна и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами);
10:00-12:00 частично село Лукашин;
12:00-14:00 частично село Лернагог;
14:00-16:00 село Айгек;
10:00-12:00 села Кахцрашен и Нарек; частично село Айгезард;
10:00-13:00 частично село Ноякерт;
10:30-12:30 частично село Бардзрашен;
12:00-14:00 частично села Айгестан, Бердик, Хнаберд;
10:30-12:00 улица 26 Комисарнери и частично квартал “Нораван”, частные дома 4, 9 на улице Сюник, частный дом 6 на улице Амбардзумяна, частный дом 2б на улице Айгедзори, частный дом 67 на улице Прошяна, частично Ереванское шоссе и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) в городе Ехегнадзор;
10:30-12:30 частично улица Алавердяна в городе Вайк;
10։30-13:30 жилые дома 1-33 в 6-ом квартале, мэрия, отделение ВД, почтовое отделение, музыкальная школа и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) в общине Чаренцаван;
11:00-14:00 улицы Масиян, Пахлавунянц, Мгер Мкртчян, Сараландж, Чаренца, полиция, школа, детский сад, гостиница “Воску ашхар”, ООО “София Аракелян'', дома отдыха имени ''Микаеля Варданяна”, “Валерий Брюсов”, “Адомас”, “Кусастан-Айастан” и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) в городе Цахкадзор;
11։00-16։00 частично село Зовк; частично села Ариндж и Джрвеж;
11։00-17:00 город Бюрегаван и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами); частично абоненты (не являющиеся жильцами) общины Арзни;
13:00-16:00 община Мргашен и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами); село Нор Артамет и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами);
10:00-16:00 жилые дома 40, 42, 44, 46 на улице М. Хоренаци в кв. “Ани”, супермаркеты ‘Пегас”, ‘Джавахк”, ЧП “Вачаган-Демирчян”, “Эмма Саргсян” и прилегающие потребители в городе Гюмри;