Մեկնարկում է «Արցախի երիտասարդության որոշիչ ձայնը» ծրագիրը
«Հարգելի՛ հայրենակիցներ, ինչպես և խոստացել էի այս պահից սկիզբ է դրվում «Արդարություն և վերադարձ» հայ ազգային և մշակութային արժեքների պահպանման ՀԿ-ի կողմից մշակված «Արցախի երիտասարդության որոշիչ ձայնը» ծրագրի մեկնարկին:
Ծրագրով նախատեսվում է` Հայաստանի 10 մարզերում հանդիպումների շարք մեր հայրենակիցների հետ, որոնց հետ քննարկելու ենք մեր բոլորի ներկայի և ապագայի վերաբերյալ անհանգստացնող հարցերը, փորձելու ենք ստանալ սպառիչ պատասխաններ և ճանապարհային քարտեզ:
Ծրագրի սկիզբը տրվում է Սյունիքի մարզի՝ Կապան քաղաքից:
Հանդիպում ենք մարտի 30-ին։
Հանդիպման վայրը՝ ք. Կապան, Ա․ Մանուկյան 1-ին նրբանցք 8 (Իմպերիալ սրահ)
Հանդիպման ժամը՝ 15:30:
Մասնակցելու ու որոշիչ ձայնը լսելի դարձնելու համար կարող եք ուղարկել ձեր հայտը մեր ՀԿ-ի ֆեյսբուքյան էջին՝ https://www.facebook.com/ardarutyunevveradarc»։

Стартует программа «Определяющий голос молодежи Арцаха»
«Уважаемые соотечественники, как я и обещала, с этого момента запускается программа «Определяющий голос молодежи Арцаха», разработанная общественной организацией по сохранению армянских национальных и культурных ценностей «Справедливость и возвращение».
По программе предусмотрена серия встреч с нашими соотечественниками в 10 областях Армении, с которыми мы обсудим волнующие вопросы, касающиеся настоящего и будущего каждого из нас, постараемся получить исчерпывающие ответы и дорожную карту.
Программа начнется с города Капан Сюникской области.
Встретимся 30 марта.
Место встречи – город Капан, первый переулок А. Манукяна 8. Время встречи – 15:30».
Чтобы принять участие и сделать так, чтобы ваш решающий голос был услышан, вы можете отправить заявку на страницу нашей общественной организации в Facebook: https://www.facebook.com/ardarutyunevveradarc».