Շատերը  համոզված են, որ միակողմանի զիջմամբ ու համակերպվելով՝ հնարավոր է խուսափել պատերազմից, բայց այդպես չէ. Պետրոսյան (Տեսանյութ)
13/04/2024 16:10
Շատերը համոզված են, որ միակողմանի զիջմամբ ու համակերպվելով՝ հնարավոր է խուսափել պատերազմից, բայց այդպես չէ. Պետրոսյան (Տեսանյութ)
Արդեն երկար ժամանակ է՝ մեզ վախեցնում ու սարսափեցնում են պատերազմով՝ ասելով՝ եթե չհանձնենք ու չհանձնվենք, ապա կլինի պատերազմ, Ոսկեպարում հավաքի ժամանակ ասաց «Ժողովրդական համախմբում» կուսակցության նախագահ Սուրեն Պետրոսյանը:
«Շատերը  համոզված են, որ միակողմանի զիջմամբ ու համակերպվելով՝  հնարավոր է խուսափել պատերազմից, բայց դա այդպես չէ: Խնդիրը ամենևին այլ է»,-նշեց նա:

Петросян: Многие убеждены, что войны можно избежать путем односторонних уступок и смирением, но это не так (Видео)
13/04/2024 18:19
Нас уже долгое время пугают и терроризируют угрозой войны, говоря, что если мы не уступим и не сдадимся, то будет война, - заявил на митинге в Воскепаре председатель партии «Народное единство» Сурен Петросян.
«Многие убеждены, что войны можно избежать путем односторонних уступок и смирением, но это не так. Проблема совершенно в другом», - сказал он.