Ստով և կողծիքով ողողված տեքստերի մանիպուլյացիայի հատվածն ապահովեց Արթուր Խաչատրյանը, անգրագիտության հատվածը՝ Աննա Գրիգորյանը. ՔՊ պատգամավոր (Տեսանյութ)
15/04/2024 12:36
Սիրելի հայրենակիցներ դուք 20 րոպե լսեցիք ստով և կողծիքով ողողված տեքստեր, որտեղ Արթուր Խաչատրյանն ապահովեց ճեպազրույցի մանիպուլյացիայի հատվածը, Աննա Գրիգորյանը՝ անգրագիտության. հայտարարեց ՔՊ խմբակցության քարտուղար Արթուր Հովհաննիսյանը։
«Նույն բանը, ենթադրում եմ, «Պատիվ ունեմ»-ի հետ է տեղի ունենալու»,-ասաց նա։ «Պատիվ ունեմ» խմբակցության ճեպազրույցը պետք է հաջորդի ՔՊ-ին։
ՔՊ պատգամավոր Անդրանիկ Քոչարյանը հավելեց, որ եթե ինքը շուտ գար՝ կկանխեր։ «Ամեն մարդ խոսում է այնքան, որքան իր քաղաքական օրակարգն է թելադրում և հասկանում է»,-ասաց նա։

Артур Ованнисян: В течение 20 минут вы слушали тексты, полные лжи и клеветы, где Артур Хачатрян обеспечил манипуляционную часть брифинга, Анна Григорян - безграмотности
15/04/2024 12:53
Дорогие соотечественники, вы в течение 20 минут слушали тексты, полные лжи и клеветы, где Артур Хачатрян обеспечил манипуляционную часть брифинга, Анна Григорян - безграмотности. Об этом сообщил секретарь фракции «Гражданский договор» Артур Ованнисян.
«То же самое, полагаю, произойдет и с «Честь имею», - сказал он. После «Гражданского договора» должен пройти брифинг представителей парламентской фракции «Честь имею».
Депутат от партии «Гражданский договор» Андраник Кочарян добавил, что если бы он пришел раньше, то не допустил бы этого. «Каждый человек говорит столько, сколько диктует и понимает его политическая повестка дня», - сказал он.