ՔՊ-ն ու նրա սատելիտները, իրար հերթ չտալով, համոզում են, թե թշնամուն հող հանձնելը «ձեռնտու է»․ Չմոռանաք՝  պետության շահերի դեմ գործած ցանկացած հանցագործություն արդարացնելը մեղսակցություն է
19/04/2024 23:10
ՔՊ-ն ու նրա սատելիտները, իրար հերթ չտալով, համոզում են, թե թշնամուն հող հանձնելը «ձեռնտու է»․ Չմոռանաք՝ պետության շահերի դեմ գործած ցանկացած հանցագործություն արդարացնելը մեղսակցություն է
ՔՊ դեպուտատներն ու նրանց սատելիտները, իրար հերթ չտալով, շարունակում են կազմակերպված ձևով համոզել, որ թշնամուն հող հանձնելը «ձեռնտու է» Հայաստանին:
Գոնե հրապարակայնորեն մի արեք նման բաներ: Աշխարհը լսում ու կարդում է ձեզ  ու համապատասխան կարծիք կազմում ողջ ժողովրդի մասին:
Ձեր կառավարիչի ազգադավ գործունեությունից ամաչելու փոխարեն՝ հող հանձնելն ու երկրի ապագան թուրքերից լիարժեք կախման մեջ դնելու քարո՞զ եք անում:

"ГД" и ее сателлиты, не давая друг другу хода, убеждают, что сдача земель врагу «выгодно»:  Не забывайте, оправдание любого преступления против интересов государства – это соучастие
19/04/2024 23:33
"ГД" и ее сателлиты, не давая друг другу хода, убеждают, что сдача земель врагу «выгодно»: Не забывайте, оправдание любого преступления против интересов государства – это соучастие
Депутаты "ГД" и их сателлиты, не давая друг другу хода, продолжают организованно убеждать, что сдача земель врагу «выгодно» Армении.
По крайней мере, не делайте всего этого публично. Мир слышит и читает вас и формирует соответствующее мнение обо всей нации.
Вместо того, чтобы стыдиться антинародной предательской деятельности вашего управленца, вы проповедуете сдачу земель и постановку будущего страны в полную зависимость от турок?