«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ապրիլի 29-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11։00-17:00 Կոմիտասի պող. 24/2-28 շենքեր, Հր.Քոչարի փ. 23 27-27Ա շենքեր, թիվ 11 պոլիկլինիկա, Գրիգոր Արծրունու փ. 70/1-88 շենքեր, Նոր Արեշ 35փ. 28-69; 37փ. 27-72; 39փ. 1-38 առանձնատներ,
11։00-17:00 Արևադաշտ, Արտամետ և Տալվորիկ գյուղեր,
10։30-15:00 Բերքանուշ գյուղ մասնակի,
11։00-16։30 Հրազդան քաղաք՝ Կենտրոն թաղ. թիվ 3-20, 25, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 98 շենքեր, թիվ 14 դպրոց, «Նոր Մաքրավան» թաղամաս, Մարզպետարան, Քաղաքապետարան, Դատախազություն, Քննչական բաժին, «ՎՏԲ-Հայաստանբանկ» և «Հայէկոնոմբանկ» ընկերություններ, «Արա և Այծեմնիկ» գազալցակայան և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-17։00 Ջրվեժ գյուղ մասնակի, Ջրվեժ գյուղ՝ Բանավան և Մայակ թաղամասեր մասնակի, Քանաքեռավան համայնք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Զովունի համայնք, թիվ 2 և 3 փողոցներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Վեոլիա Ջուր» ընկերություն և «Զովունի» այգեգործական ընկերություն,
11:00-14:00 Կիրանց, Ծաղկավան գյուղեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:30-12:00 Դիլիջան քաղաք՝ Թբիլիսյան խճուղի մասնակի,
12:00-14:00 Դիլիջան քաղաք` Ուսանողական, Սայաթ-Նովայի, Մյասնիկյան և Օրջոնիկիձեի փողոցներ մասնակի,
11:00-14:00 Տաշիր քաղաք՝ Անի, Վան, 1- 5-րդ թաղամասեր, Երևանյան, Գետափնյա, Խուդյակովի, Պուշկինի, Օրբելի, Գորկի, Խանջյան, Գրիբոյեդովի, Թումանյան, Ջահուկյան և Դեմրճյան փողոցներ, էլ.ցանց, հիվանդանոց, ասֆալտի գործարան:

ЗАО "Электрические сети Армении" предупреждает, что в связи с проведением плановых ремонтных работы, 29 апреля текущего года будет прекращено электроснабжение следующих адресов:
11։00-17:00 жилые дома 24/2-28 на пр. Комитаса, жилые дома 23, 27-27А на улице Гр. Кочара, поликлиника N11, жилые дома 70/1-88 на улице Гр. Арцруни, частные дома 28-69 на 35-ой улице, 27-72 на 37-ой улице, 1-38 на 39-ой улице Нор Ареша;
11։00-17:00 села Аревадашт, Артамет, Талворик;
10։30-15:00 частично село Беркануш;
11։00-16։30 жилые дома 3-20, 25, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 98 в кв. “Кентрон”, школа N14, квартал “Нор Макраван”, областной муниципалитет, мэрия, прокуратура, следственный комитет, компании “ВТБ-Армения”, “Айэкономбанк”, газозаправочная станция “Ара ев Айцемник” и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) в городе Раздан;
11։00-17։00 частично село Джрвеж; частично кварталы “Банаван ев Маяк”, община Канакераван и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами); община Зовуни, улицы 2, 3 и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами), компания “Веолиа Джур”, садоводческая компания “Зовуни”;
11:00-14:00 села Киранц, Цахкаван и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами);
11:30-12:00 частично Тбилисское шоссе в городе Дилижан;
12:00-14:00 частично улицы Усанохакан, Саят-Нова, Мясникяна, Орджоникидзе в городе Дилижан;
11:00-14:00 улицы Ереванян, Гетапня, Худякова, Пушкина, Орбели, Горького, Ханджяна, Грибоедова, Туманяна, Джаукяна, Демирчяна, кварталы “Ани”, ‘Ван”, 1-5, электросети, больница, асфальтный завод в городе Ташир.