Բագրատ Սրբազանի առաջնորդությամբ՝ շարժումը երթով գնում է դեպի ԵՊՀ․ կոչ արվեց ժամը 18։30-ին հավաքվել Հանրապետության հրապարակում
10/05/2024 10:57
Բագրատ Սրբազանը հայտարարեց՝ Հանրապետության հրապարակից երթով գնում են դեպի ԵՊՀ։ Նա կոչ արեց թե մարզերում, թե Երևանում սեփական նախաձեռնությամբ կամ խմբերով ճնշում գործադրել՝ անհնազանդության խաղաղ գործողություններ կատարել։

Под председательством Баграта Србазана движение направляется к ЕГУ: призвали собраться в 18:30 на площади Республики
10/05/2024 11:29
Баграт Србазан заявил, что они идут шествием от площади Республики к ЕГУ. Он призвал к мирным акциям неповиновения в областях и в Ереване для оказания давления по собственной инициативе или группами.
"Чтобы мы выполнили сформулированное вами требование, которое также исходило из моих уст", - сказал он.