Սա բացառապես քաղաքական հետապնդում է, որի նպատակը «Իմնեմնիմի» հաղոդաշարը փակելն է. Ռուբեն Մելիքյան (Տեսանյութ)
Սա բացառապես քաղաքական հետապնդում է, որի նպատակը լռեցնելն է Նարեկ Սամսոնյանին և Վազգեն Սաղաթելյանին, «Իմնեմնիմի» հարոդաշարը փակելն է. «Իմնեմնիմի»-ի գործով դատավարությունից հետո, երբ նիստը նախագահող Տիգրան Ոսկանյանն ինքնաբացարկ հայտնեց, հայտարարեց Նարեկ Սամսոնյանի փաստաբան Ռուբեն Մելիքյանը։
«Բայց չհաջողվեց, որովհետև տեսնում ենք հաղորդումը հաջողությամբ առաջ է գնում, ցավում եմ, որ 100-րդ թողարկումը կարող էին այսօր ազատ արձակվելով՝ Նարեկը և Վազգենը վարել, բայց ոչինչ, կարծում եմ՝ հեռու չի այդ օրը»,-ասաց նա։

Рубен Меликян: Это исключительно политическое преследование, цель которого – закрыть подкаст «Имнемними» (Видео)
13/05/2024 17:20
Это исключительно политическое преследование, цель которого – заставить замолчать Нарека Самсоняна и Вазгена Сагателяна, закрыть подкаст "Имнемними". После заседания суда по делу соавторов подкаста "Имнемними" Нарека Самсоняна и Вазгена Сагателяна, когда судья Тигран Восканян взял самоотвод, заявил адвокат Нарека Самсоняна Рубен Меликян.
"Но у них это не получилось, потому что мы видим, что передача успешно проводится. Мне жаль, что 100-й выпуск подкаста могли бы вести Нарек и Вазген, но ничего, думаю, этот день не за горами",- сказал он.