Գագիկ Մելքոնյան և Հովիկ Աղազարյան․ այս երկուսի մեջ է պայքարը. Սրբազանի հեգնանքով պատասխանը՝ վարչապետի թեկնածուի մասին հարցի
13/05/2024 11:53
Գագիկ Մելքոնյանին ենք որոշել, որ լինի. ի պատասխան լրագրողի հարցին, թե վարչապետի թեկնածուի ընտրության հարցն ի՞նչ փուլում է՝ ասաց «Տավուշը հանուն հայրենիքի» շարժման առաջորդ Բագրատ Սրբազանը։
«Գագիկ Մելքոնյան և Հովիկ Աղազարյան․ այս երկուսի մեջա պայքարը»,-հեգնեց Սրբազանը։ Նա նաև նշեց. «Արփի Դավոյանն էլ կա, բայց գենդերային անհավասարության խնդիր է եղել, ինքը դուրս է եկել»։

Гагик Мелконян и Овик Агазарян - борьба идет между этими двумя: Саркастический ответ архепископа на вопрос о кандидате в премьер-министры
13/05/2024 12:16
Мы решили, что это будет Гагик Мелконян. Лидер движения "Тавуш во Родины" Баграт Србазан ответил на вопрос журналиста: "На каком этапе находится вопрос выбора кандидата на пост премьер-министра?"
«Гагик Мелконян и Овик Агазарян: борьба между этими двумя, - саркастически ответил архепископ. Он также отметил: «Арпи Давоян тоже есть, но была проблема гендерного неравенства, она не участвует».