Ազատության հրապարակն այսօր «քաղբանտարկյալ» է. ժողովուրդը պատրաստ է այս հակահայ իշխանություններին հեռացնել. Եսայան
15/05/2024 16:47
Ազատության հրապարակն այսօր ակնհայտորեն «քաղբանտարկյալ» է, ոստիկանները շրջափակել են հրապարակը, քանի որ այսօրվա Հայաստանի իշխանությունը հակահայկական է և դրա համար վախենում են, ակցիայի ժամանակ հայտարարեց ԱԺ նախկին պատգամավոր Մարգարիտ Եսայանը։
Նրա խոսքով, սակայն, ժողովուրդը խելացի է և պատրաստ է ամեն քայլի, որպեսզի այս իշխանություններին հեռացնի.«Իրենք գիտեն, որ իրենց հեռանալու ժամանակը եկել է և իրենք դրանից վախենում են»։

Есаян: Площадь Свободы сегодня является «политической заключенной»: Народ готов убрать этих антиармянских властей
15/05/2024 17:25
Площадь Свободы сегодня явно является «политической заключенной», полиция окружила площадь, потому что нынешние власти Армении настроены антиармянски и именно поэтому они боятся, заявила во время акции протеста бывший депутат НС Маргарит Есаян.
Однако, по ее словам, народ умный и готов пойти на любой шаг, чтобы убрать эти власти. «Они знают, что пришло время им уйти, и боятся этого».