«TOURIST UNLIM» սակագնային պլան. անսահմանափակ ինտերնետ՝ Հայաստանում ճամփորդելիս
Վիվա-ՄՏՍ-ը ներկայացնում է նոր՝ «TOURIST UNLIM» կանխավճարային սակագնային պլանը, որը ներառում է անսահմանափակ ինտերնետ, 300 րոպե՝ ցանցի ներսում, դեպի ՀՀ ցանցեր, ԱՄՆ, Կանադա և ՄՏՍ Ռուսաստան զանգեր կատարելու և 300 SMS հաղորդագրություն ուղարկելու հնարավորություն:
300 րոպե փաթեթը սպառելուց հետո սակագնային պլանի շրջանակում  բաժանորդը ստանում է նաև 10 000 ներցանցային րոպե:
«Վիվա-ՄՏՍ-ը միշտ ձգտում է իր հաճախորդներին տալ լավագույնը և ստեղծել է հատուկ առաջարկ զբոսաշրջիկների համար՝ «TOURSIT UNLIM»-ը, որը ոչ միայն Հայաստան այցելողների, այլ նաև մեր այն հաճախորդների համար է, որոնք ցանկանում են օգտվել անսահմանափակ ինտերնետից  և պարբերաբար ճանապարհորդում են Հայաստանով։ Այն գնի և որակի հրաշալի համադրություն է»,- նշեց Վիվա-ՄՏՍ ընկերության գլխավոր տնօրեն Արմեն Ավետիսյանը։
«TOURSIT UNLIM» կանխավճարային սակագնային պլանը մշակելիս հաշվի են առնվել Հայաստան այցելողների նախասիրություններն ու հետաքրքրությունները՝ մշտապես կապի մեջ մնալ մտերիմների հետ ձայնային և ինտերնետ ծառայությունների միջոցով, առանց սահմանափակումների օգտվել ինտերնետից՝ սոցցանցերում վերբեռնել ճանապարհորդություններից լուսանկարներն ու տեսանյութերը, կիսել տպավորությունները և օգտվել տարատեսակ առցանց քարտեզներից և նավիգացիոն համակարգերից՝ Հայաստանի գեղեցկությունը լիարժեք վայելելու համար:
«TOURSIT UNLIM»  կանխավճարային սակագնային պլանի ակտիվացման գինը 3000 դրամ է, որը տրամադրվում է 15-օրյա ժամկետով: Սակագնային պլանին բաժանորդագրվել կարելի է այցելելով սպասարկման կենտրոն:

«TOURIST UNLIM»։  безлимитный интернет при путешествии по Армении
Вива-МТС представляет новый предоплатный тарифный план «TOURIST UNLIM», предлагающий безлимитный интернет, 300 минут на звонки внутри сети, в направлении сетей РА, США, Канады, сети МТС Россия, а также возможность отправки 300 SMS сообщений.
По исчерпании 300-минутного пакета, в рамках тарифного плана предоставляется 10 000 минут внутри сети.
«Вива-МТС всегда стремится предложить лучшее своим клиентам. Тарифный план “TOURIST UNLIM” создан не только для тех, кто посещает Армению, но и для тех наших клиентов, которые предпочитают пользоваться безлимитным интернетом и регулярно путешествует по Армении. “TOURIST UNLIM” – идеальное сочетание доступной цены и высокого качества услуг», − заметил генеральный директор Вива-МТС Армен Аветисян.
При разработке тарифного плана «TOURIST UNLIM» были учтены предпочтения и потребности путешествующих по Армении людей: тарифный план обеспечивает непрерывный доступ к голосовым и интернет-услугам, чтобы быть на связи с близкими, возможность использовать интернет без ограничений, публиковать фотографии и видео в социальных сетях во время путешествий, чтобы делиться впечатлениями, а также пользоваться разными онлайн-картами и навигаторами, чтобы полностью насладиться красотой Армении.
Стоимость подключения «TOURIST UNLIM» стоит 3000 драмов и действует 15 дней. Подключить предоплатный тарифный план можно в центрах обслуживания Вива-МТС.