Արարատ Միրզոյանը, որին լավ ճանաչում եմ, ստախոս վախկոտի առաջին զոհն է եղել. Սրբազանը դիմեց ԱԳ նախարարին (Տեսանյութ)
31/05/2024 14:17
Արարատ Միրզոյանը, որին լավ ճանաչում եմ, առաջին զոհն է եղել այս ստախոս վախկոտի (Նիկոլ Փաշինյանի.խմբ), ԱԳՆ-ի մոտ հայտարարեց Բագրատ Սրբազանը։
«Պատերազմի վերջին օրը՝ նոյեմբերի 9-ի լույս 10-ի գիշերը, նա բունկերում թաքնված վրեժ էր գոռում, իսկ իր մտերիմ ընկերը, շատ տարբեր վարկածներով, հանձնվում էր մարդկանց զայրույթին։ Ինքն էլ լավ գիտի, որ ինքն առաջին զոհն է դարձել։ Արարատ Միրզոյան, Դուք, ի վերջո, տղամարդկություն ունենալու եք, որպեսզի խոսեք։ Ի՞նչ սկզբունքով Ձեզ «փչացրեցին» ՄԱԿ-ի ամբիոնում»,-հայտարարեց Սրբազանը։

Арарат Мирзоян, которого я хорошо знаю, стал первой жертвой лживого труса: Архепископ обратился к министру иностранных дел (Видео)
31/05/2024 14:40
Арарат Мирзоян, которого я хорошо знаю, стал первой жертвой этого лживого труса (Никола Пашиняна: ред.), заявил Баграт Србазан у здания МИД.
"В последний день войны, в ночь с 9 на 10 ноября, он кричал о мести, спрятавшись в бункере, а его близкий друг, по разным версиям, сдался народному гневу. Он прекрасно знает, что стал первой жертвой. Арарат Мирзоян, у вас наконец-то хватит смелости говорить. По какому принципу вас "испортили" на трибуне ООН?" - заявил архиепископ.