Կիրակի օրը Բագրատ Սրբազանը հանդես է գալու կարևոր՝ իրավիճակ փոխող ելույթով
Հունիսի 9-ին՝ ժամը 18։30-ին, Հանրապետության հրապարակում տեղի կունենա Սրբազան շարժման մեծ հանրահավաքը, այս մասին հայտնում են «Սրբազան պայքար» տելեգրամյան էջից։
«Այն չափազանց մեծ նշանակություն ունի մեր հաղթանակի համար։ Այդ օրը Բագրատ Սրբազանը հանդես է գալու կարևոր՝ իրավիճակ փոխող ելույթով։
Դրա համար անհրաժեշտ է, որպեսզի բոլորս միասին սկսենք հանրահավաքի իրազեկման ակցիան։ Խնդրում ենք տարածել պաստառները սոցիալական ցանցերի ձեր էջերում՝ հորդորելով մարդկանց հունիսի 9-ին գալ Հանրապետության հրապարակ։
Այդ օրը հրապարակում մեզ 100.000 մարդ է պետք՝ նվազագույնը։ Ուրեմն, ի գործ»,- ասվում է հաղորդագրությունում։

В воскресенье архепископ Баграт Галстанян выступит с важной, меняющей ситуацию речью
9 июня в 18:30 на площади Республики состоится большой митинг Священного движения, сообщает Telegram-страница "Священная борьба".
«Это чрезвычайно важно для нашей победы. В этот день архепископ Баграт Галстанян произнесет важную, меняющую ситуацию речь.
Для этого нам всем необходимо вместе начать акцию информирования о митинге. Пожалуйста, поделитесь на своих страницах в социальных сетях плакатами, призывающими людей прийти на площадь Республики 9 июня.
Нам нужно, чтобы в этот день на площади было 100 000 человек. Минимум. Итак, приступим к делу», - говорится в сообщении.