Գիշերը մնալու ենք այստեղ, իսկ առավոտից տարբեր գործողություններ տեղի կունենան․ Սրբազան
Ասել ենք 96 ժամ ու այդ 96 ժամի մեջ էլ կտեղավորվենք, Բաղրամյան պողոտայում հայտարարեց Բագրատ Սրբազանը՝ խոսելով առաջիկա անելիքների մասին։
«Վաղն առավոտից տարբեր վայրերում տարբեր գործողություններ տեղի կունենան, իսկ այսօր գիշերը մեծ թվով մարդկանցով կմնանք այստեղ։ Ինչպես մարտի դաշտում են խրամատներ փորում, այդպես էլ մենք վրանում տեղավորվենք։
Մեզ համար չափազանց կարևոր է, որ շատ թվով մարդկանցով ամսի 12-ին այստեղ գտնվենք, քանի որ լրանում է 96 ժամը, սակայն չեմ ասի, թե ինչ ենք անելու։ Եթե հունիսի 12-ին շատ ժողովուրդ լինեն՝ մեր բոլոր հարցերը հանգիստ լուծվելու են»,-ասաց Սրբազանը։

Баграт Србазан: Мы останемся здесь на ночь, а утром будут происходить различные действия
Мы сказали 96 часов, и мы уложимся в эти 96 часов, - заявил Баграт Србазан на проспекте Баграмяна, говоря о предстоящих действиях.
«С завтрашнего утра в разных местах будут происходить различные действия, а сегодня вечером мы останемся здесь с большим количеством людей. Как на поле боя роют окопы, так и мы в палатке разместимся.
Нам крайне важно быть здесь с большим количеством людей 12 числа этого месяца, потому что 96 часов истекают, но я не буду говорить, что мы будем делать далее. Если 12 июня будет много людей, все наши вопросы будут решены спокойно", - сказал Србазан.