Վարչախմբի գոյությունը երկարաձգելն աղետ է. Ադրբեջանի բռնապետն ամեն օր լկտի պահանջ է ներկայացնում. Չալաբյան (Տեսանյութ)
10/06/2024 11:03
Պետք է հասկանալ՝ ոստիկանական այս ուժը վարչախմբի վերջին հույսն է. հայտարարեց «Հայաքվե» քաղաքացիական նախաձեռնության համակարգող Ավետիք Չալաբյանը։
«Վարչախումբն իր ամբողջ բարոյական և քաղաքական կապիտալը կորցրել է, որևէ փաստարկ չի կարողանում բերել իր գոյությունը երկարաձգելու համար։ Գիտի, որ ամեն օր երկարաձգելն աղետ է։ Ադրբեջանի բռնապետն ամեն օր լկտի պահանջ կարող է ներկայացնել»,-ասաց նա։

Чалабян: Продление существования режима – это катастрофа: Диктатор Азербайджана каждый день выдвигает наглые требования (Видео)
10/06/2024 11:20
Надо понимать, что эта полицейская сила – последняя надежда режима. Об этом заявил координатор гражданской инициативы "Айакве" Аветик Чалабян.
«Режим потерял весь свой моральный и политический капитал, он не может придумать никаких аргументов для продления своего существования. Он знает, что продление своего существования каждый день — это катастрофа. Диктатор Азербайджана может каждый день предъявлять наглые требования", - сказал он.