Կիրառված հատուկ միջոցների կիրառման հետևանքով բազմաթիվ վիրավորվածներ կան. մեկ տղամարդու ձեռքը կտրվել է
12/06/2024 20:32
ԱԺ-ի դիմաց ցուցարարների դեմ ոստիկանների կողմից հատուկ միջոցների կիրառման հետևանքով կան բազմաթիվ  տուժածներ: Համացանցում լուսանկարներ և տեսնյութեր են տարածվում արյունոտ դեպքերով, վերջույթներով քաղաքացիների, որոնց թվում նաև կանայք կան: Մեկ տղամարդու ձեռքը կտրվել է:
Ըստ նախնական տեղեկությունների, 8 քաղաքացիներ տարբեր տիպի վնասվածքներ են ստացել, այդ թվում` գլխի, ուսի, ձեռքի, ոտքի հատվածներում։ Վիրավորներին օգնություն է ցուցաբերվում շտապօգնության կողմից։

В результате применения полицией спецсредств против демонстрантов перед зданием парламента есть много пострадавших
12/06/2024 20:41
В результате применения полицией специальных средств против демонстрантов перед зданием парламента есть много пострадавших. В Интернете распространяются фотографии и видеоматериалы. Среди пострадавших есть женщины. В настоящее время в НС находится премьер-министр Никол Пашинян.