Բաքվում գտնվող Արցախի ռազմաքաղաքական ղեկավարությունը կենդանի պատանդ է մնացել և ապահովել բնակչության դուրս բերումը. ԱՀ նախագահը՝ Փաշինյանին
13/06/2024 19:27
Արցախի ռազմաքաղաքական ղեկավարությունը, որը գտնվում է Բաքվում, կենդանի պատանդ է մնացել և ապահովել մեր բնակչության դուրս բերումը. լրագրողների հետ զրույցում հայտարարեց  Արցախի Հանրապետության նախագահ Սամվել Շահրամանյանը, ի պատասխան երեկ ԱԺ-ում ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանի գնահատականին, որ նրանք ըստ էության դասալիքներ են։

Военно-политическое руководство Арцаха в Баку осталось живым заложником и обеспечило эвакуацию населения: Президент Арцаха Пашиняну
13/06/2024 19:41
Военно-политическое руководство Арцаха, находящееся в Баку, осталось живым заложником и обеспечило эвакуацию нашего населения, заявил в беседе с журналистами президент Республики Арцах Самвел Шахраманян в ответ на вчерашнюю оценку премьер-министра Армении Никола Пашиняна в Национальном Собрании, что они по сути являются дезертирами.