«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հուլիսի 15-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10։00-16:00 Շիրակի փ․ 4-րդ նրբ․ 8, 8ա, 9 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-15:00 Աթոյան անց․ 11, 13, 15, 17, 19, 21 շենքեր, Ազատամարտիկների փ. 76, 78 շենքեր,
11։00-17:00 Տիգրան Մեծի պող. 27, 27ա, 29, 29ա շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Մարգարյան փ. 4, 6, 17, 19, 23 շենքեր, Ֆուչիկի 1-ին նրբ․ 13, 15, 17 շենքեր, Մուշ թաղամաս մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Գոգոլի փ. 3-5 շենքեր, Ռուբինյանց փ. 2-6 շենքեր, Քանաքեռ 6 փողոց 1 նրբանցք 2 առանձնատներ, Քանաքեռ 6 փողոց 1-34 առանձնատներ, Քանաքեռ 7 փողոց 1-37 առանձնատներ, Ֆանարջյան փ. 5/1-28, 48/7-52/7 առանձնատներ, թիվ 117 դպրոց, Սարկավագի փ. 42/2-42/14 առանձնատներ, Հասրաթյան փ. 15-40/3 առանձնատներ, Նոր Նորք 2-րդ զանգ.՝ Բագրևանդ-Մոլդովական փողոցների խաչմերուկի հարակից առանձնատներ, Մոլդովական փ. 49/93, 49/57 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Դավիթ Մալյան փ. 20 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:30-12:30 Մխչյան գյուղ մասնակի,
10:00-13:00 Սիսավան գյուղ մասնակի,
10:00-16:00 Եղեգնաձոր քաղաք՝ Երևանյան խճուղու 1, 1/1 հասցեների ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ագարակաձոր գյուղ մասնակի,
10:30-12:30 Արտավան գյուղ մասնակի,
10։00-13:00 Ֆանտան, Ալափարս և Բջնի համայնքներ, «Բջնի» հանքային ջրերի գործարան, «Խորդանա» ՍՊԸ, «Կար-Կոր» գազալցակայան, «Յուքոմ», «Վիվա-ՄՏՍ», «Թիմ Տելեկոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայաններ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-14։00 Բալահովիտ գյուղ մասնակի,
11։00-16։00 Աբովյան քաղաք՝ Սարալանջ թաղամաս մասնակի,
10։30-16։30 Սևան քաղաք՝ Նաիրյան փ. 129-153 առանձնատներ, Նալբանդյան փ. 24-35 առանձնատներ, Սայաթ-Նովայի փ. 4-10 առանձնատներ, Սյունյաց փ. 13 առանձնատուն, «Գոմաձոր» թաղամաս մասնակի, Հեռուստակայան, «Մարս» կոոպերատիվ, «Էռլիան» ՍՊԸ, «Հայ Փոստ» ՓԲԸ, «ՏԷԱՄ» ՓԲԸ, Սևանի ոստիկանության բաժնի պահուստային սնուցում, «Կ. Մովսիսյան» տարածք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Աշոցքի տարածաշրջան՝ Ցողամարգ, Գոգհովիտ, Թորոսգյուղ, Արփենի գյուղեր, «Մանուշակ» մանկապարտեզ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,

ЗАО "Электрические сети Армении" предупреждает, что в связи с проведением плановых ремонтных работы, 15 июля текущего года будет прекращено электроснабжение следующих адресов:
10։00-16:00 жилые дома 8, 8а, 9 на 4-ом переулке ул. Ширака и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами);
11։00-15:00 жилые дома 11, 13, 15, 17, 19, 21 на проходе Атояна, жилые дома 76, 78 на улице Азатамартикнери;
11։00-17:00 жилые дома 27, 27а, 29, 29а на пр. Тиграна Меца и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами); жилые дома 4, 6, 17, 19, 23 на улице Маргаряна, жилые дома 13, 15, 17 на 1-ом переулке Фучика, частично квартал ‘Муш” и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами); жилые дома 3-5 на улице Гоголя, жилые дома 2-6 на улице Рубинянца, частный дом 2 на 1-ом переулке 6-ой улицы Канакера, частные дома 1-34 на 6-ой улице Канакера; частные дома 1-37 на 7-ой улице Канакера, частные дома 5/1-28, 48/7-52/7 на улице Фанарджяна, школа N117, частные дома 42/2-42/14 на улице Саркавага, частные дома 15-40/3 на улице Асратяна, частные дома, прилегающие к перекрестку улиц Багреванд-Молдовакан, жилые дома 49/93, 49/57 на улице Молдовакан и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами), жилой дом 20 на улице Давида Маляна и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) во 2-ом Норкском массиве;
10:30-12:30 частично село Мхчян;
10:00-13:00 частично село Сисаван;
10:00-16:00 абоненты (не являющиеся жильцами) по след. адресам: Ереванское шоссе 1, 1/1 в городе Ехегнадзор; частично село Агаракадзор;
10:30-12:30 частично село Артаван;
10։00-13:00 общины Фантан, Алапарс, Бжни; завод минеральных вод “Бжни”, ООО “Хордана”, газозаправочная станция “Кар-Кор”, станции операторов ‘Юком”, “Виваселл-МТС”, “Тим Телеком” и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами);
11։00-14։00 частично село Балаовит;
11։00-16։00 частично квартал ‘Сараландж” города Абовян;
10։30-16։30 частные дома 129-153 на улице Наирян, 24-35 на улице Налбандяна, 4-10 на улице Саят-Нова, частный дом 13 на улице Сюняц, частично квартал ‘Гомадзор”, телестанция, кооператив “Марс”, ООО “Эрлиан”, ЗАО “Ай Пост”, “ТЭАМ”, резервное питание отделения полиции Севана, территория “К. Мовсисян” и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) в городе Севан;
11:00-17:00 села Цогамарг, Гоговит, Торосгюх, Арпени, детский сад “Манушак” и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) в Ашоцком регионе;