Շարունակվում է Նիկոլ Փաշինյանի այցը Տավուշի մարզ. վարչապետը հետևել է Ենոքավան-Կարմիրգյուղ ավտոճանապարհի հիմնանորոգմանը (Տեսանյութ)
03/08/2024 12:44
ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը օգոստոսի 3-ին ևս Տավուշի մարզում է:
Վարչապետը հետևել է Հ-26, /Մ-4/ - Ենոքավան -Կարմիրգյուղ - /Մ-16/ հանրապետական նշանակության ավտոճանապարհի հիմնանորոգման աշխատանքներին:
«Տավուշի մարզ օր 2։
Հ-26, /Մ-4/ - Ենոքավան - Կարմիրգյուղ - /Մ-16/ հանրապետական նշանակության ավտոճանապարհի հիմնանորոգման աշխատանքներն ընթացքի մեջ են:
Կառավարությունը 6.3 կմ ընդհանուր երկարությամբ ճանապարհի հիմնանորոգման համար հատկացրել է 642 մլն դրամ»,- Ֆեյսբուքի իր էջում գրել է վարչապետը:

Визит Никола Пашиняна в Тавушскую область продолжается: Премьер-министр ознакомился с ходом капитального ремонта автодороги Енокаван-Кармиргюх (Видео)
03/08/2024 12:57
Премьер-министр Республики Армения Никол Пашинян 3 августа также находится в Тавушской области.
Премьер-министр ознакомился с ходом капитального ремонта автодороги республиканского значения Н-26, /М-4/ – Енокаван – Кармиргюх – /М-16/.
«Тавушская область, день 2. Продолжаются работы по капитальному ремонту автодороги республиканского значения  Н-26, /М-4/ – Енокаван – Кармиргюх – /М-16/.
На капитальный ремонт дороги общей протяженностью 6,3 км правительство выделило 642 млн драмов", - написал премьер-министр на своей странице в Facebook.