Նախատեսվում է բարելավել քաղաքում ճանապարհների որակը և ապահովել ավելի անվտանգ և հարմարավետ երթևեկություն բոլորի համար. Տիգրան Ավինյան (Տեսանյութ)
24/08/2024 10:49
Երևանում 2024 թվականին, ընդհանուր առմամբ, միջին նորոգման ծրագրով բարեկարգվում է ավելի քան 50 կմ ճանապարհ, այս մասին հայտնել է Երևանի քաղաքապետ Տիգրան Ավինյանը:
Նախատեսվում է բարելավել  քաղաքում ճանապարհների որակը և ապահովել ավելի անվտանգ և հարմարավետ երթևեկություն բոլորի համար։
«Մենք էականորեն ավելացրել ենք աշխատանքների ծավալը և վերջնանպատակն է ընդհանուր բարձրացնել ենթակառուցվածքների մակարդակը»,- հավելել է Ավինյանը:

Тигран Авинян: Планируется улучшить качество дорог в городе и обеспечить более безопасное и комфортное движение для всех (Видео)
24/08/2024 11:54
В 2024 году в рамках программы среднего ремонта в Ереване будет отремонтировано более 50 км дорог, сообщил мэр Еревана Тигран Авинян.
Планируется улучшить качество дорог в городе и сделать движение более безопасным и комфортным для всех.
"Мы значительно увеличили объем работ и конечная цель - поднять уровень инфраструктур в целом", - добавил Авинян.