Վազգենի ու Նարեկի գործերում կարելի է տեսնել բազմաթիվ դրվագներ, թե ինչպես են փորձում լռեցնել ընդդիմախոսներին. Մամիջանյան (Տեսանյութ)
23/09/2024 16:32
Այստեղ քրեական գործ չկա, այստեղ կարելի է տեսնել բազմաթիվ դրվագներ, թե ինչպես են փորձում լռեցնել ընդդիմախոսներին, Նարեկ Սամսոնյանի և Վազգեն Սաղաթելյանի գործով դատական նիստից հետո լրագրողների հետ զրույցում ասաց  «Պատիվ ունեմ»  խմբակցության ղեկավար Հայկ Մամիջանյանը:
Նա ընդգծեց՝  քանի ՀՀ-ում հայրենասերներին չի հաջողվել լռեցնել, այսպիսի գործերը շատ են լինելու. «Բազմիցս ասել եմ՝ սա պետական ռեսուրսի անիմաստ վատնում է, դրանից որևէ մեկս չենք վախենալու»:

Мамиджанян: В делах Вазгена и Нарека можно увидеть множество эпизодов попыток заставить оппонентов замолчать (Видео)
23/09/2024 16:50
Уголовного дела здесь нет, можно увидеть множество эпизодов попыток заставить оппонентов замолчать, заявил журналистам после заседания суда по делу Нарека Самсоняна и Вазгена Сагателяна руководитель фракции "Честь имею" Айк Мамиджанян.
Он подчеркнул, что, поскольку заставить замолчать патриотов в Республике Армения не удалось, таких случаев будет много. "Я неоднократно говорил, что это бессмысленная трата государственных ресурсов. Ничего этого мы не будем бояться".