Չենք մոռանում, որ այսօր շատ կարևոր գործ ունենք անելու. ժամը 16։00-ին` ՀՀ նախագահի նստավայրի առջև. «Սրբազան պայքար»
25/10/2024 13:30
«Սրբազան պայքար»-ը կոչ է անում այսօր՝ ժամը 16․00-ին, հավաքվել ՀՀ նախագահի նստավայրի առջև:
«Սիրելի՛ հայրենակիցներ, չենք մոռանում, որ այսօր շատ կարևոր գործ ունենք անելու։ Ժամը 16։00-ին բոլորս հավաքվում ենք ՀՀ նախագահի նստավայրի առջև (հասցե՝ Բաղրամյան 26)։
Վահագն Խաչատուրյանից պահանջելու ենք, որպեսզի չստորագրի Սահմանազատման կանոնակարգի մասին ԱԺ-ի կողմից ընդունված որոշումը։
Որոշումը չստորագրելը ոչ միայն կփրկի Հայաստանի Հանրապետությունը վերահաս աղետից, այլև կհանդիսանա նախագահին տրված այն եզակի հնարավորություններից մեկը, որը նրան կփրկի վերջանականապես Նիկոլի ծառայի վերածվելուց։

«Священная борьба» призывает сегодня, в 16.00, собраться перед резиденцией президента Армении.
«Дорогие соотечественники, мы не забываем, что сегодня нам предстоит выполнить очень важную задачу. В 16:00 мы все собираемся перед резиденцией президента Республики Армения (адрес: Баграмяна 26).
Мы потребуем от Ваагна Хачатуряна не подписывать утвержденный Национальным Собранием регламент о деятельности госкомиссий по делимитации границы.
Отказ от подписания решения не только спасет Республику Армения от надвигающейся катастрофы, но и станет одной из уникальных возможностей, предоставленных президенту, которая убережет его от окончательного превращения в слугу Никола.