Նիկոլ Փաշինյանի երեկվա հարցազրույցը ոչ այլ ինչ էր, քան փաստացի սեփական հանցագործության մասին հաղորդում, գրել է ՀՀԿ ԵԿ նախագահ Հենրիխ Դանիելյանը։
«Փաստորեն, Կարեն Անդրեասյանը ևս այն դատավորների ներկայացուցիչն էր, որոնց մասին նշվում էր՝ «Հայաստանում ըտենց դատավոր կա՞, որ ես իրան բան ասեմ՝ չանի»։
Նիկոլ Փաշինյանը խոսում է Եվրոպայի հետ ավելի սերտ հարաբերություններ կառուցելու մասին, սակայն, զուգահեռ դրան, իր ղեկավարած կառավարությունը իրականացնում է խախտումներ բոլոր ուղղություններով՝ կոռուպցիա, մարդու իրավունքների ոտնահարում, դատաիրավական համակարգի տոտալ յուրացում և այլ խախտումներ»,- սոցցանցի իր էջում գրել է Դանիելյանը։

Вчерашнее интервью Никола Пашиняна было не чем иным, как сообщением о его собственном преступлении, написал руководитель ИК РПА Генрих Даниелян.
"Получается, что Карен Андреасян также был представителем тех судей, о которых говорилось: "Есть ли в Армении судья, который, если я ему что-то скажу, он этого не сделает?"
Никол Пашинян говорит о построении более тесных отношений с Европой, но в то же время возглавляемое им правительство совершает нарушения по всем направлениям: коррупция, нарушение прав человека, тотальная узурпация правовой системы и другие нарушения", - написал Даниелян на своей странице в социальной сети.