«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ նոյեմբերի 27-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10։00-16:00 Նորք Մարաշ՝ Նորք՝ 5-րդ փողոց 22/2 առանձնատուն և հարակից տարածքների առանձնատներ, Գ․ Հովսեփյան փ. 4/2, 6/2, 3/3 առանձնատներ և հարակից տարածքների առանձնատներ, Նորք՝ 2-րդ փողոցի 2-րդ նրբանցքի առանձնատներ, «Թարմություն» ՍՊԸ, ՀՀ-ում Արաբական Միացյալ Էմիրությունների դեսպանատուն և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-17:00 Թամանյան փ. 6, 8 շենքեր, Իսահակյան փ. 38, 38բ շենքեր, Սարմենի փ. 13 շենք, Թումանյան փ. 21 շենք, Այգեստան 9 փողոց 21-78 շենքեր, Այգեստան 11 փողոց 66-169 առանձնատներ, Նորքի Այգիներ թաղ. 252-256 առանձնատներ, Չարենցի փ. 5, 7, 9 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Վ․ Փափազյան փ. 15 շենք, Թբիլիսյան խճ. 9/6-21/4 առանձնատուն, Շրջանցիկ թունել 1/2-115/1, 13/10-23/6 առանձնատներ, Արաբկիր 51 փողոց 3 և 53 փողոց 6 շենքեր, Արաբկիր 49 փողոց 3/1 առանձնատուն, Հյուսիսային ճառագայթ 17, 18 շենքեր, Գյուլբենկյան փ. 1-2/1, 29Ա շենքեր, Դրոյի փ. 3 շենք, Դավիթ Անհաղթի փ. 23-23/20 շենքեր, Զեյթուն 10 փողոց 1 շենք, Ադոնցի փ. 17/1-17/4 շենքեր, Մամիկոնյանց փ. 36/8 շենք, Աղբյուր Սերոբի փ. 2-8 շենքեր, «Վիշկա» ՍՊԸ, «Արտ Գլոբալ» ՍՊԸ, «Տրանս-Սերվիս» ՍՊԸ, Հովիկ Հայրապետյանի անվան Ձիասպորտի կենտրոն, Թռչնաբուծական ֆաբրիկա, «Բեկա» ՍՊԸ, «Արգո» ՍՊԸ, «Նիկդավ Գրուպ» ԲԲԸ, «Անամել» ՍՊԸ, «Եվրո Տրակ» ՍՊԸ, ԱՁ «Աշոտ Աբգարյան», «Ալ-Անդ» ՍՊԸ, «Էդմետ» ՍՊԸ, «ԱՓՐԻՔՈԹ» ՍՊԸ, «Վալենսիա» ՍՊԸ, Շիրակի փ․ 45 շենք, Շիրակի փողոցի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Շիրազի փ. 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32 շենքեր, Շիրազի փ. 32, 36 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։00-11:00 Խորոնք գյուղ,
10։00-12:00 Արմավիր քաղաք՝ Հանրապետության, Գորկու և Չարենցի փողոցներ,
12։00-13:00 Առատաշեն գյուղ,
14։00-15:00 Գայ, Ակնաշեն գյուղեր մասնակի և Գրիբոյեդով գյուղ,
11։00-17:00 Նոր Ամանոս գյուղ,
10:30-12։30 Արտաշատ քաղաք՝ Իսակովի փողոց մասնակի, Երևան-Երասխ մայրուղի մասնակի,
12:00-14:00 Այնթափ և Նոր Խարբերդ գյուղեր մասնակի,
10:30-12։30 Շատին գյուղ մասնակի,
11:00-12։30 Արզնի և Գետամեջ համայնքների ոչ բնակիչ-բաժանորդներ մասնակի, «Վիբռա Բլոկ» ՍՊԸ, «Արզնի-2» առողջարան, «Իվան Հովհաննիսյան», «Կարեն Նիկոյան» և «Բալաբեկ Քոչարյան» ԱՁ-ներ, «Ռ․ Մելքոնյան և ընկերներ» ՍՊԸ, «Մհեր Ադամյան», «Սարանիստ» և «Ա․ Համբարձումյան» ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:30-13:00 Եղվարդ քաղաք մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Գարեգին Նժդեհի փողոց, Շիրակի փողոց մասնակի, Երևանյան փ. 16,17,2,4,4, 6ա, 6բ, 8ա, 7ա, 7 շենքեր, Սեզի մանկապարտեզ, Եղվարդի թիվ 1 մանկապարտեզ, Եղվարդի թիվ 3 դպրոց,
11։00-16։00 Հրազդան քաղաք՝ Միկրոշրջան թաղ․ 53-65, 201, 217-235, 241-265 շենքեր, «Ջրառատ» և «Տնակներ» թաղամասեր, «ՄԱՆՍԱԹ» պլազա, «Ա․Դանիելյան» գազալցակայան, «Լազուր» ՍՊԸ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ջրառատ գյուղ,
11։00-15։00 Նոր Հաճն քաղաք՝ Սարգիս Ջուլֆյան 1, 2, 3, 4, 5, 6 փողոցներ, Շահումյան և Տոռոզյան փողոցներ մասնակի,
11:00-17:00 Ջրվեժ գյուղ մասնակի,
12։00-16։00 Ողջաբերդ, Հացավան, Գեղադիր գյուղեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
13:00-16։00 Նոր Գեղիի՝ «Կոյուղի» թաղամաս և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Արզնի համայնք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Բյուրեղավան քաղաքի ոչ բնակիչ-բաժանորդներ մասնակի, «Բյուրեղաշող», «Գոլդեն Ֆլաուեր», «Արզնի Էքսպրես», «Վյակ», «Էյ Էլ Թի», «Արզնի Գրուպ», «Լուսիմա», «Ե/Գ Առողջարան» ՍՊԸ-ներ, «Արզնի էսթետիկա» վիրաբուժության կենտրոն և սպա, Հանգստի գոտի, «Կ․ Պողոսյան» և «Ա․ Ահարոնյան» «Նարեկ 95», ԱՁ-ներ, Սեփականատերեր՝ «Մ․ Հարությունյան», «Նարեկ Առաքելյան», «Վ․ Մանուկյան», «Վ․ Հակոբյան», «Կոյուղի», «Մանո», «Սանատորիա», «Խաչմերուկ», «Գետաշեն», «Սառնարան», «Գերեզմաններ» և «Գյուղապետարան» թաղամասեր,
10։00-16։00 Վարդենիս համայնք՝ Գեղամասար, Նորակերտ, Արեգունի, Մասրիկ, Ավազան, Արփունք, Ծափաթաղ գյուղեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,

ЗАО "Электрические сети Армении" предупреждает, что в связи с проведением плановых ремонтных работы, 27 ноября текущего года будет прекращено электроснабжение следующих адресов:
10։00-16:00 частный дом 22/2 на 5-ой улице Норка и прилегающие частные дома, частные дома 4/2, 6/2, 3/3 на улице Г. Овсепяна и прилегающие частные дома в Норк Мараше; частные дома на 2-ом переулке 2-ой улицы Норка, ООО “Тармутюн”, Посольство Объединенных Арабских Эмиратов в Армении и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) в Норке;
11։00-17:00 жилые дома 6, 8 на улице Таманяна, жилые дома 38, 38б на улице Исаакяна, жилой дом 13 на улице Сармени, жилой дом 21 на улице Туманяна, жилые дома 21-78 на 9-ой улице Айгестана, частнеы дома 66-169 на 11-ой улице Айгестана, частные дома 252-256 в кв. “Норки Айгинер”, жилые дома 5, 7, 9 на улице Чаренца и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами); жилой дом 15 на улице В. Папазяна, частные дома 9/6-21/4 на Тбилисском шоссе, частные дома 1/2-115/1, 13/10-23/6 у Шрджанцик тоннеля, жилые дома 3 на 51-ой улице, 6 на 53-ей улице и частный дом 3/1 на 49-ой улице Арабкира, жилые дома 17, 18 на ул. Юсисаин Чарагайт, жилой дом 3 на улице Дро, жилые дома 23-23/20 на улице Д. Анахта, жилой дом 1 на 10-ой улице Зейтуна, жилые дома 17/1-17/4 на улице Адонца, жилой дом 36/8 на улице Мамиконянца, жилые дома 2-8 на улице Ахбюра Сероба, жилые дома 1-2/1, 29А на улице Гюльбенкяна; ООО “Вышка”, “Арт Глобал”, “Транс-Сервис”, ипподром им. Овика Айрапетяна, птицефабрика, ООО “Бека”, “Арго”, “Никдав Груп”, “Анамел”, “Евро Трак”, Ч/П “Ашот Абгарян”, ООО “Ал-Анд”, ООО “Эдмет”, “Априкот”, “Валенсиа”, жилой дом 48 на улице Ширака, частные дома на улице Ширака и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами); жилые дома 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32 на улице Шираза, жилые дома 32, 36 на улице Шираза и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами);
10։00-11:00 село Хоронк;
10։00-12:00 улицы Анрапетутяна, Горького, Чаренца в городе Армавир;
12։00-13:00 село Араташен;
14։00-15:00 частично села Гая, Акнашен; село Грибоедов;
11։00-17:00 село Нор Аманос;
10:30-12։30 частично улица Исакова, частично трасса Ереван-Ерасх в городе Арташат;
12:00-14:00 частично села Айнтап и Нор Ахрберд;
10:30-12։30 частично село Шатин;
11:00-12։30 частично абоненты (не являющиеся жильцами) в общинах Арзни и Гетамеч, ООО “Вибра Блок”, санаторий “Арзни-2”, ООО ‘Иван Ованнисян”, “Карен Никоян”, ‘Балабек Кочарян”, ООО “Р. Мелконян ев энкернер”, абоненты (не являющиеся жильцами) “Мгер Адамян”, ‘Саранист”, “А. Амбардзумян”;
11:30-13:00 частично город Егвард и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами), улица Г. Нжде, частично улица Ширака, жилые дома 16,17,2,4,4, 6а, 6б, 8а, 7а, 7 на улице Ереванян, детский сад “Сези”, детский сад N1, школа N3 в Егварде;
11։00-16։00 жилые дома 53-65, 201, 217-235, 241-265 в кв. ‘Микрошрджан”, кварталы “Джрарат”, ‘Тнакнер”, плаза “Мансат”, газозапзарвочная станция “А. Даниелян”, ООО ‘Лазур” и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) в городе Раздан; село Джрарат;
11։00-15։00 улицы Саргиса Джулфяна 1, 2, 3, 4, 5, 6, частично улицы Шаумяна, Торозяна в городе Нор Ачн;
11:00-17:00 частично село Джрвеж;
12։00-16։00 села Вохчаберд, Ацаван, Гегадир и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами)
13:00-16։00 квартал “Коюхи” и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) в Нор Гехи; община Арзни и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами); частично абоненты (не являющиеся жильцами) города Бюрегаван; ООО ‘Бюрегашох”, “Голден Флауэр”, “Арзни Экспресс”, “Вьяк’, “Эй Эл Ти”, “Арзни Груп”, “Лусима”, “Е/Г Арохчаран”, центр пластической хирургии и СПА ‘Арзни эстетика”, зона отдыха, Ч/П “К. Погосян”, “А. Агаронян”, “Нарек-95”, собственники “М. Арутюнян”, ‘Нарек Аракелян”, “В. Манукян”, “В. Акобян”, кварталы “Коюхи”, ‘Мано’, ‘Санаторий”, “Хачмерук”, “Геташен”, ‘Сарнаран”, ‘Герезманнер”, “Гюхапетаран”;
10։00-16։00 села Гегамасар, Норакерт, Арегуни, Масрик, Авазан, Арпунк, Цапатаг и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) в общине Варденис;