«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ նոյեմբերի 29-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10։00-16:00 Նորք Մարաշ՝ Նորքի Այգիներ թաղ․ 181/2, 202 առանձնատներ, «Խախամյան Հերիթիջ» ՍՊԸ, «Հին Նորք» բիզնես կենտրոն» ՓԲԸ, հարակից տարածքների առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-17:00 Ազատության պող. 1/10-1/45 շենքեր, Սարկավագի փ. 131-131/2 շենքեր, Կոմիտասի պող. 59/6-61 շենքեր, Շահսուվարյան փ. 3-9 շենքեր, Դավթաշեն 2-րդ թաղ․ 1, 2, 46 շենքեր, Գ-1 թաղ․ 42/3 շենք, Սիլիկյան թաղ. 1 փողոց 1/12 և Սիլիկյան հին խճ․ 31/4 հասցեներ, Լուկաշին թաղամասն ամբողջությամբ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Նոր Նորք 2-րդ զանգ.՝ Մոլդովական փ. 49/48, 49/53, 49/57 շենքեր և հարակից տարածքների առանձնատներ, «Էմօշին», «Նոր Թաղամաս», «Ջասթ Դիվելսփեր», «ՔՍ Քոնսթրաքշն» ՍՊԸ-ներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Մոլդովական փ. 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 29/5 շենքեր, Երիտասարդական փ. 7 շենք, «Զորախաչ» ՍՊԸ, «Հանրակացարաններ» ՊՈԱԿ, «Հարավ Ուսանող», «Սիլ Հաուս», «Պրես Ստենդ» և «Ֆլեշ» ՍՊԸ-ներ, «Թիմ Տելեկոմ» ՓԲԸ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Նոր ուղի» կոլտնտեսություն, Նորագավիթ 1, 10, 11, 13, 14, 16 փողոցների առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,Նորագավիթ 1-ին փողոցի 2-րդ նրբանցքի առանձնատներ, Ֆրունզեի փ․ 4/1, 6, 6/1, 6/2 շենքեր, Գաջեգործների 1-ին փողոց 74/1, 74/2 շենքեր, Բագրատունյաց պող․ 11, 11ա շենքեր, Չեխովի փ․ 18 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-17:00 Հայթաղ, Ֆերիկ գյուղեր մասնակի և Ծաղկալանջ գյուղ,
11։00-17:00 Անտառուտ, Օրգով, Տեղեր, Աղձք, Բյուրական, Փարպի, Ղազարավան գյուղեր մասնակի Բազմաղբյուր և Նոր Ամանոս գյուղեր,
10:30-12։30 Արտաշատ քաղաք՝ Ս. Հակոբյան, Անդրանիկի, Աթարբեկյան, Օգոստոսի 23-ի փողոցներ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։00-14:00 Ծաղկաձոր քաղաք՝ Մայիսյան, Փահլավունյանց, Մհեր Մկրտչյան, Սարալանջի և Չարենցի փողոցներ, Ոստիկանություն, Դպրոց, Մանկապարտեզ, «Ոսկու աշխարհ» հյուրանոց, «Սոֆիա Առաքելյան» ՍՊԸ, «Միքայել Վարդանյան», «Վալերի Բրյուսով» անվան, «Ադոմաս», «Կուսաստան-Հայաստան» հանգստյան տներ և հարակից բաժանորդներ,
12:00-15։00 Ծաղկաձոր քաղաք՝ Ջրմուղի պոմպակայան, «Տաշիր» հյուրանոց, արևակայան, «Արամ Գրիգորյան» Ա/Ձ և «Արարատ Ռեզորթ» հյուրանոց,
10։00-14։00 Վարդենիս համայնք` Գեղամասար, Նորակերտ, Արեգունի, Մասրիկ, Ավազան, Արփունք, Ծափաթաղ գյուղեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,

ЗАО "Электрические сети Армении" предупреждает, что в связи с проведением плановых ремонтных работы, 29 ноября текущего года будет прекращено электроснабжение следующих адресов:
10։00-16:00 частные дома 181/2, 202 в кв. ‘Норки Айгинер”, ООО “Хахамян Эритидж”, бизнес-центр ЗАО “Хин Норк”, прилегающие частные дома и абоненты (не являющиеся жильцами) в Норк Мараше;
11։00-17:00 жилые дома 1/10-1/45 на пр. Азатутяна, жилые дома 131-131/2 на улице Саркавага, жилые дома 59/6-61 на пр. Комитаса, жилые дома 3-9 на улице Шахсуваряна, жилые дома 1, 2, 46 во 2-ом квартале Давташена, жилой дом 4/3 в кв. “Г-1”, адреса: 1/2 на 1-ой улице кв. “Силикян” и 31/4 на старом шоссе Силикян, квартал “Лукашин” полностью и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами); жилые дома 49/48, 49/53, 49/57 на улице Молдовакан и прилегающие частные дома, ООО “Эмошин”, ‘Нор Тагамас”, “Джаст Дивелспер”, “КС Констракшн” и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) во 2-ом Норкском массиве; жилые дома 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 29/5 на улице Молдовакан, жилой дом 7 на улице Еритасардакан, ООО “Зорахач”, ГНКО “Анракацараннер”, ООО “Арав Усанох”, “Сил Хаус”, “Прес Стенд”, “Флеш”, ЗАО “Тим Телеком” и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами), колхоз. “Нор Ухи”, частные дома на улицах Норагавита 1, 10, 11, 13, 14, 16 и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) во 2-ом Норкском массиве; частные дома на 2-ом переулке 1-ой улицы Норагавита, жилые дома 4/1, 6, 6/1, 6/2 на улице Фрунзе, жилые дома 74/1, 74/2 на 1-ой улице Гаджегорцнери, жилые дома 11, 11а на пр. Багратуняца, жилой дом 18 на улице Чехова и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами);
11։00-17:00 частично села Айтах, Ферик и село Цахкаландж;
11։00-17:00 частично села Антарут, Оргов, Тегер, Ахдзк, Бюракан, Парпи, Газараван; села Базмахбюр и Нор Аманос;
10:30-12։30 частично улицы С. Акобяна, Андраника, Атарбекяна, Огостоси 23 и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) в городе Арташат;
10։00-14:00 улицы Маисян, Пахлавунянц, Мгера Мкртчяна, Сараланджа, Чаренца, полиция, школа, детский сад, гостиница “Воску Ашхар”, ООО “София Аракелян”, дом отдыха “Микаэль Варданян”, дом отдыха им. “Валерий Брюсов”, дома отдыха “Адамос”, “Кусастан-Айастан” и прилегающие абоненты в городе Цахкадзор;
12:00-15։00 насосная станция “Джрмуха”, гостиница “Ташир”, солнечная станция, Ч/П “Арам Григорян”, гостиница “Арарат Резорт” в городе Цахкадзор;
10։00-14։00 села Гегамасар, Норакерт, Арегуни, Масрик, Авазан, Арпунк, Цапатах и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) в общине Варденис;