Երևանում 12 հոգու վիճաբանությունն ավարտվել է դանակահարությամբ. վիրավորների վիճակը ծանր է
Երեկ՝ դեկտեմբերի 4-ին, արտակարգ դեպք է տեղի ունեցել Երևանում: Տեղեկություններ են ստացվել, որ դանակահարված վիճակում «Արմենիա» բժշկական կենտրոն է տեղափոխվել 3 քաղաքացի:
Ինչպես հայտնում է ֆոտոլրագրող Գագիկ Շամշյանը՝ պարզվել է նրանց ինքնությունը՝ 24-ամյա Գրիշա Ա.-ն, ով հիվանդանոց է տեղափոխվել «կրծքավանդակի կտրած-ծակած վերք» ախտորոշմամբ, Երևանի բնակիչ 21-ամյա Ազատ Ծ-ն, ով հիվանդանոց է ընդունվել «կտրած-ծակած վերք» ախտորոշմամբ և Երևանի բնակիչ 27-ամյա Մարատ Մ-ն, ով հիվանդանոց է ընդունվել «կրծքավանդակի ձախ կեսի հետին մակերեսի կտրած-ծակած, արյունահոսող վերք» ախտորոշմամբ:

В Ереване потасовка с участием молодых людей закончилась поножовщиной
Как сообщает сайт криминальных новостей Shamshyan.com, полицейские в 23:20 получили оперативные сведения о том, что в МЦ «Армения» доставлены 3 граждан с ножевыми ранениями.
Врачи больницы сообщили полицейским, что пострадавшие не могут дать разъяснения по поводу того, что произошло, поскольку находятся в операционной.
Пока медики боролись за жизнь раненых, полицейские выяснили, что в больницу доставлены 24-летний Гриша А., 21-летний ереванец Азат Ц. и 27-летний ереванец Марат М.
Врачи их состояние оценили как тяжелое.
Согласно сведениям сайта, правоохранители выяснили, что на Аштаркском шоссе примерно в 23:00 вспыхнула ссора, которая переросла в потасовку с участием большой группы молодых людей. В ходе потасовки и были нанесены ножевые удары трем вышеупомянутым лицам.