Քիչ առաջ այսպես պատասխանեցի քաղաքացու նամակին: Համոզված եմ, այստեղ էլ շատերին դուր չի գա, բայց իմ բոլոր դիտարկումները ցույց են տալիս, որ սա ճշմարտություն է, ֆեյսբուքյան իր էջում գրել է վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը։
«Հարգելի տիկին, ասածս, համոզված եմ, Ձեզ դուր չի գա, բայց այսօր Հայաստանում յուրաքանչյուրն ըստ իր արժանիքի աշխատանք կարո՛ղ է գտնել:
Բոլոր մասնավոր եւ պետական ընկերությունները լավ աշխատողի կարիք ունեն: Լավ աշխատողի հատկությունների մեջ մտնում է ճիշտ պահին ճիշտ տեղում հայտնվելը եւ սեփական ծառայությունները ճիշտ ձեւով առաջարկելը: Եթե, իհարկե, առաջարկելու բան ունի:

Вот как я недавно ответил на письмо гражданина. Уверен, что многим это не понравится, но все мои наблюдения показывают, что это правда, - написал на своей странице в Facebook премьер-министр Никол Пашинян.
«Уважаемая госпожа, я уверен, что вам не понравится то, что я скажу, но сегодня в Армении каждый может найти работу по своим заслугам.
Всем частным и государственным компаниям нужен хороший сотрудник. Качества хорошего сотрудника включают в себя возможность оказаться в нужном месте в нужное время и правильно предложить свои услуги. Конечно, если есть что предложить.