Բիլ Հանդելն առաջարկում է ազատվել հայերից, ճգնաժամը հաղթահարելու համար
Եթե մենք փոխառում ենք 46 ցենտ կառավարության ծախսած յուրաքանչյուր դոլարի դիմաց,ինչպե՞ս կարող է ինչ-որ բան փոխվել, բարելավվել:
- Կարծում եմ` այն, ինչ կատարվելու է, պարզապես հիմնական մասն է այն ամենի, ինչ մենք կարող էինք անել, նկատի ունեմ, Ամերիկայի մի մասը:
- Ես հասկացա` ինչ է ասում Հարին: Եթե այս երկրում 50% -ով ավելի քիչ մարդ բնակվեր, մենք շատ ավելի լավ կարող էինք ապրել:
- Եթե մենք, օրինակ, իսկապես հսկողություն սահմանենք սահմաններում և կիրառենք էֆտանազիա, կամ ազատվենք, օրինակ, հայերից…
- Այո, վաճառենք Գլենդելը:
- Այո, մի գուցե այդպես, եթե ավելի ճիշտ արտահայտվենք:
- Օ, իսկապե՞ս:
- Որո՞նք:
- Չգիտեմ: Առավոտյան հաղորդման ընթացքում ասացիք, որ ավելի լավ կլիներ, եթե մարդիկ ավելի քիչ լինեին, իսկ հետո աառաջարկեցիք ազատվել հայերից:

Билл Хендел предлагает избавиться от армян, чтобы выйти из кризиса
-Если мы заимствуем 46 центов против каждого потраченного правительством доллара, то как может что-то измениться или наладиться?
- Думаю, то, что произойдет, просто основная часть всего, что мы могли бы сделать. Имею ввиду, часть Америки.
- Я понял, что говорит Гарри. Если бы в этой стране жило на 50% меньше людей, мы могли бы жить намного лучше.
- Если мы, например, действительно установим контроль на границах, будем применять эвтаназию и освободимся, например, от армян...
- Да, продайте Глендел.
- Да, наверно так, если говорить точнее.
- Тема передачи – «Ваши острые комментарии».
- О, действительно?
- И какие именно?
- Не знаю. На утренней передаче Вы сказали, что было бы лучше, если бы людей было меньше, а потом предложили избавиться от армян.