Բիլ Հանդելն առաջարկում է ազատվել հայերից, ճգնաժամը հաղթահարելու համար
Եթե մենք փոխառում ենք 46 ցենտ կառավարության ծախսած յուրաքանչյուր դոլարի դիմաց,ինչպե՞ս կարող է ինչ-որ բան փոխվել, բարելավվել:
- Կարծում եմ` այն, ինչ կատարվելու է, պարզապես հիմնական մասն է այն ամենի, ինչ մենք կարող էինք անել, նկատի ունեմ, Ամերիկայի մի մասը:
- Ես հասկացա` ինչ է ասում Հարին: Եթե այս երկրում 50% -ով ավելի քիչ մարդ բնակվեր, մենք շատ ավելի լավ կարող էինք ապրել:
- Եթե մենք, օրինակ, իսկապես հսկողություն սահմանենք սահմաններում և կիրառենք էֆտանազիա, կամ ազատվենք, օրինակ, հայերից…
- Այո, վաճառենք Գլենդելը:
- Այո, մի գուցե այդպես, եթե ավելի ճիշտ արտահայտվենք:
- Օ, իսկապե՞ս:
- Որո՞նք:
- Չգիտեմ: Առավոտյան հաղորդման ընթացքում ասացիք, որ ավելի լավ կլիներ, եթե մարդիկ ավելի քիչ լինեին, իսկ հետո աառաջարկեցիք ազատվել հայերից:

Bill Handel offers to get rid of Armenians
-          If we are borrowing 46 cents for every dollar that the government is spending,  how's this going to change any of that, how is this going to make that better?
-          Because I think what is going to happen is that simply part and parcel of what we could be doing, I mean, part of America.
-          I see what Garry is saying. If we had 50% less people in this country, we would be doing a lot better.
-          So, if we practice, for example, really enforce our borders and get in the euthanasia, for example, and get rid of, let's say, Armenians...
-          Yeah, sell Glendale..
-          Yeah, well, maybe in better say...
-      .............. Subject: '' Your raciest comments''
-      Oh, really?
-      Which ones?
-      I don't know. In the program this morning you said it could be better off with less people and then you said,
like, clearing out the Armenians.
-       What kind of remark is that?
-       You should be saint yourself for caring for a group of people like that. What's next? You want to get rid of